Вийшов черговий випуск інформаційно-аналітичного бюлетеню Україна у відгуках зарубіжної преси №24 (154), 2021 (огляд матеріалів ЗМІ за 16-31 грудня 2021 р.). У випуску:
ПЕРЕДМОВА
Засоби масової інформації сьогодні є одним з найважливіших і найвпливовіших інститутів суспільства, яким належить провідна роль у процесах формування і зміни громадської думки. Образ держави в очах світової спільноти також безпосередньо формується під впливом авторитетних ЗМІ і це треба враховувати, оскільки в сучасних умовах зовнішньополітичний імідж держави відіграє колосальну роль, впливаючи на конкурентоспроможність, політичну вагу на міжнародній арені, а також є запорукою успішного протистояння інформаційним атакам та маніпулюванню громадською думкою. Щодо іміджу України у світовому вимірі, то в свідомості спільноти він закріплюється в національних цінностях та історичних сенсах, в чому непересічну роль відіграють зарубіжні медіа. Аналіз матеріалів іноземних медіа про події в Україні надає можливість скласти об’єктивну картину про те, як наша держава сприймається зарубіжними ЗМІ і відповідно, який імідж в світі у неї формується. Це не тільки питання престижу і конкуренції за симпатії потенційних туристів та інвесторів. Для України позитивний імідж є важливим елементом в інформаційній війні, яку веде проти нашої країни Росія.
ЗАРУБІЖНА ПРЕСА ПРО ПОДІЇ В УКРАЇНІ за 16-31 ГРУДНЯ 2021 РОКУ (аналітичний огляд)
Найбільшу активність у висвітленні внутрішнього та зовнішнього становища України за період дослідження з 16 до 31 грудня 2021 року проявляли зарубіжні ЗМІ США (13 % від загальної кількості відібраних публікацій), Туреччини (12 %), Болгарії (9 %), Угорщини та Литви (по 8 %). Помітну увагу подіям у нашій країні приділяли міжнародні оглядачі Німеччини та Великої Британії (по 6 %)
ІНФОГРАФІКА
- Активність преси у висвітленні подій в Україні
- Розбудова Української держави очима зарубіжних ЗМІ
- Імідж України у міжнародній сфері
- Тональність публікацій про Україну
ІНФОРМАЦІЙНО-БІБЛІОГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня політика
- Боротьба з корупцією та злочинністю
- Голодомор 1932-1933 рр.
- Донбас
- Економіка
- Історія
- Кабінет Міністрів
- Національна безпека
- Охорона здоров'я
- Політична еліта
- Реформа
- Сільське господарство
- Спорт
- Суспільство
- Управління та кадри
Міжнародна політика
- Війна на Донбасі
- Економічна війна та санкції
- Європейський Союз
- Міжнародна військова співпраця
- Міжнародне співробітництво
- НАТО
- Прикордонний режим
- Проблеми газогонів
- Трудова міграція
- Українсько-американські відносини
- Українсько-ізраїльські відносини
- Українсько-іранські відносини
- Українсько-латвійські відносини
- Українсько-литовські відносини
- Українсько-російські відносини
- Українсько-турецькі відносини
- Українсько-угорські відносини
Немає коментарів:
Дописати коментар