Шпаргалка з користування послугами

ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Шановний споживачу!
В Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій. 
Ви можете використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії. 
З 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються. 
Ви можете заповнити і надати (або надіслати поштою) бланки Заяви та Декларації, що були Вам надіслані поштою, до управління праці соціального захисту населення районної у місті Києві державної адміністрації за адресою: 

Голосіївської - вул. Бубнова, 5, м. Київ, 03040 тел. 257-23-87
Дарницької - Харківське шосе,176-Г, м. Київ, 02121 тел. 563-99-70
Деснянської - просп. Маяковського, 15, м. Київ, 02225  тел. 545-14-14

Дніпровської - вул. Курнатовського, 7-А, м. Київ, 02125 тел. 542-66-09

Оболонської - вул. Озерна, 18-А, м. Київ, 04209 тел. 467-98-58

Печерської - вул. Цитадельна, 4/7, м. Київ, 01015 тел. 288-51-24

Подільської - вул. Ярославська, 31-Б, м. Київ, 04071 тел. 425-85-16

Святошинської - вул. Гната Юри, 14-Б, м. Київ, 03148 тел. 405-73-13

Солом’янської - просп. Повітрофлотський, 40, м. Київ, 03186 тел. 207-39-12

Шевченківської - просп. Перемоги, 15, м. Київ, 03056 тел. 238-00-51

Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення за зазначеними телефонами або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309.
Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua

Інструкція про порядок заповнення бланків:
Заяви про призначення субсидій
Заяву заповнює особа, на яку відкрито особовий рахунок по сплаті житлово- комунальних послуг за місцем реєстрації. Особи, які орендують житло, додають до Заяви договір найму (оренди) житла.
При цьому, крім Заяви та Декларації, заборонено вимагати від громадян інші документи, довідки тощо. 
У Заяві необхідно підкреслити, на які види послуг призначати субсидію («на оплату житлово-комунальних послуг» та/або «на придбання твердого палива та скрапленого газу»). Якщо домогосподарство користується твердим паливом, скрапленим газом та комунальними послугами, необхідно підкреслити все. 
У Заяві про призначення житлової субсидії також необхідно: 
1) у графі «Номер особового рахунку» - вказати номер особового рахунку, який міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги; 
2) у графі «Найменування організації, що надає послуги» - вказати назву організації, що міститься у договорі про надання послуг, платіжному документі (квитанції, розрахунковій книжці) на оплату відповідної послуги; 
3) у графі «Примітки» зазначається наявність або відсутність засобів обліку, а саме «є лічильник»/«немає лічильника». 

Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії 
У розділі І вказуються відомості про всіх осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих-для осіб, які орендують житло і вказані у договорі оренди, або для індивідуальних забудовників, будинки яких не прийняті в експлуатацію), яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги. 
У розділі II заповнюються відомості про всі види доходів (заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів тощо) осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (або фактично проживаючих, зазначених у договорі оренди), за попередній календарний рік (12 місяців 2014 року) без урахування податку з доходів фізичних осіб із зазначенням установи, організації, підприємства, де отримується дохід. 
У розділі III вказується інформація про одноразову купівлю майна або оплату послуг протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії на суму, яка на час купівлі (оплати) перевищує 50 тисяч гривень. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...