пʼятниця, 2 вересня 2022 р.

Повідомляти про пошкоджені через російську агресію нерухомі пам’ятки можна у Telegram-бот

В Україні продовжує роботу Telegram-бот (https://t.me/ZruynovanaSpadshchyna_Bot), через який можна повідомити про пошкоджені нерухомі пам’ятки, що постраждали внаслідок російської агресію. Чат-бот створений Українським державним інститутом культурної спадщини (https://www.spadshina.org.ua).

Розробники зазначають, що чат-бот УДІКС є безпечним, анонімним та швидким у використанні. Завантажити можна інформацію про пам’ятки на всій території України, включаючи тимчасово окуповані території.
Telegram чат-бот УДІКС є аналогом анкети (https://culturecrimes.mkip.gov.ua/), що розміщена на платформі Міністерства культури та інформаційної політики.
Інформація, яку громадяни додають до чат-боту, важлива для дистанційного моніторингу стану нерухомих пам’яток на всій території України, включаючи тимчасово окуповані території. Український державний інститут культурної спадщини використовує ці дані для формування Державного реєстру нерухомих пам’яток України, створення банку даних нерухомих пам'яток України тощо.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...