понеділок, 15 травня 2023 р.

Корисні чат-боти для пацієнта про безоплатні послуги та ліки

НСЗУ Національна служба здоров'я України підібрали для вас корисні чат-боти, які допоможуть краще орієнтуватися в Програмі медичних гарантій, отриманні “Доступних ліків”, наданні першої домедичної допомоги, а також отримати безоплатні консультації лікарів та медичні послуги.

Запитай у Гриця
Корисний сервіс розповість, де отримати ліки кожному пацієнту у селі, містечку чи місті та які препарати можна отримати за програмою «Доступні ліки».
«Буду мамою»
Це чат-бот про безоплатні медпослуги для майбутніх мам та немовлят за Програмою медичних гарантій. Сервіс надасть інформацію про те, які аналізи безоплатні для вагітної, що входить в безоплатну допомогу при пологах та для новонародженого малюка.
Календар здорових українців
Про безоплатну діагностику за Програмою медичних гарантій інформуватиме чат-бот «Календар здорових українців». Сервіс розповість, які дослідження і в якому віці варто зробити, які з них - безоплатні та як їх отримати. Чат-бот використовує актуальні дані НСЗУ щодо місць надання медичних послуг.
«Лікуйся»
Чат-бот допоможе кожному, хто зіштовхнувся з діагнозом «рак молочної залози», зорієнтуватися, в якому медичному закладі, які медичні послуги і в якому обсязі можна отримати безоплатно. Це стосується як послуг з діагностики онкологічних захворювань, так і їх лікування.
Чат-бот у Telegram, де можна дізнатися де і як отримати антиретровірусної терапії (АРТ) в Україні та за кордоном.
«Турбота»
Це безкоштовний український сервіс з надання медичних консультацій онлайн.
Оберіть напрям, за яким потребуєте коснультації та надішліть заявку в чат-боті в Telegram. Чат-бот зав'яже з лікарем, який зареєструвався в сервісі.
«TacticMedAid»
Чат-бот допоможе з алгоритмами надання медичної допомоги під час війни:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...